نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این دو برادر در هفت سالگی راه می‌افتند!/ دوقلوی یاسوجی باید به سرعت جراحی شوند

این دو برادر در هفت سالگی راه می‌افتند!/ دوقلوی یاسوجی باید به سرعت جراحی شوند

وضعیت کمپین

150000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
150520000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=15000000 - $amount_help=15052000 - $percent=1.0034666666667 -

101 %

126

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این دو برادر در هفت سالگی راه می‌افتند!/ دوقلوی یاسوجی باید به سرعت جراحی شوند

ماهان و آرمان، دوقلوهای پنج ساله یاسوجی نارس به دنیا آمده‌اند. این دو برادر باهوش و خوش‌اخلاق، مبتلا به سی‌پی (نارسایی مغز) هستند که باعث شده در تکلم و راه رفتن‌ با مشکلاتی مواجه شوند. آنها هنوز پوشک می‌شوند، چشم‌هایشان انحراف دارد و انگشت‌هایشان همیشه جمع است. 
آرمان و ماهان هرچند شعر، کلمات انگلیسی و سوره‌های قرآن را از حفظ می‌خوانند و منظورشان را به خوبی منتقل می‌کنند اما کلمات آنها برای شنونده گاه نامفهوم است. این دو کودک در پنج سالگی هنوز قادر به راه رفتن نیستند و به گفته پزشک به دلیل نارس بودن پوسته مغز، احتمالا در سن هفت یا هشت سالگی راه خواهند افتاد، مشروط بر آن که حالت ضربدری پاهایشان برطرف شود.
ماهان و آرمان پاهایشان را به حالت قیچی روی هم می‌گذراند که این موضوع در آینده مانع راه رفتن‌شان خواهد شد. هرچند آنها هفته‌ای ۵ روز به کاردرمانی می‌روند ولی برای بهبود کامل نیاز به عمل جراحی دارند.
قرار است یکی از همین روزها پای دو برادر کوچک در بیمارستان مادر و کودک شیراز، از چند نقطه تحت جراحی ارتوپدی قرار بگیرد که هزینه جراحی و آزمایشات بالغ بر ۱۵ میلیون تومان برآورد شده است. پدر دوقلوها کارگر ساده و مادر آنها خانه‌دار است. امکان تٲمین این مبلغ با توجه به مستٲجر بودن خانواده و سایر هزینه‌های جانبی درمان بچه‌ها، برای پدر وجود ندارد. برای درمان این دو کودک و کمک به طبیعی شدن روال رشد آنها از عزیزان همراه، در خواست یاری داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده ماهان و آرمان چه شد؟

دوقلوهای یاسوجی جراحی شدند

دوقلوهای یاسوجی جراحی شدند

جمعه ۰۷,شهریور,۱۳۹۹ | 617 نفر

ماهان و آرمان، دو قلوهای یاسوجی مبتلا به پی سی جراحی شدند.دو برادر پنج ساله . . .