نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

نادیا نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

نادیا نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

وضعیت کمپین

120000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
125600000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=12000000 - $amount_help=12560000 - $percent=1.0466666666667 -

105 %

181

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

نادیا نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

نادیای ۶ ساله مدتی‌ است که تحت پوشش شعبه مهرآفرین مشهد قرار دارد. این کوچولو به علت اختلال فلج مغزی و نارسایی مادرزادی دریچه میترال قلب دچار معلولیت و مشکلات متعددی است. اگرچه اخیرا با کمک خیرین برای نادیا ویلچری خریداری کرده‌ایم تا حرکت کردن برایش آسان‌تر شود ولی برای این که این کودک بتواند زندگی طبیعی‌تری داشته باشد و مثل بقیه بچه‌های همسن و سالش، درس بخواند و آموزش ببیند، نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی پیوسته دارد. نادیا کودک آرام، مهربان و دوست داشتنی‌ای است که با مددکاران ارتباط خوبی برقرار می‌کند. او مایل به پیشرفت و یادگیری‌ است و در فرایند درمان نیز همکاری خوبی دارد.
نادیا برادر هشت ماهه‌ای دارد که او نیز متٲسفانه به همین بیماری مبتلاست. پدر این دو کودک، کارگر روزمزد و مادرشان خانه‌دار است و در منزلی اجاره‌ای روزگار می‌گذرانند.
برای یک سال کاردرمانی و گفتاردرمانی نادیا مبلغی حدود ۱۲ میلیون تومان برآورد شده که امید داریم با کمک یاوران مهرآفرین تٱمین شود.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده نادیا چه شد؟

درمان نادیا با موفقیت پیش می‌رود

درمان نادیا با موفقیت پیش می‌رود

پنجشنبه ۱۹,تیر,۱۳۹۹ | 218 نفر

گفتاردرمانی و کاردرمانی نادیا کوچولو که به علت فلج مغزی و نارسایی قلبی دچار . . .