نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

محمدطاها برای شنیدن نیاز به سمعک دارد/ درمان کودک ۷ ساله نیازمند ۲۰ میلیون تومان

محمدطاها برای شنیدن نیاز به سمعک دارد/ درمان کودک ۷ ساله نیازمند ۲۰ میلیون تومان

وضعیت کمپین

200000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
204350000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=20000000 - $amount_help=20435000 - $percent=1.02175 -

103 %

146

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

محمدطاها برای شنیدن نیاز به سمعک دارد/ درمان کودک ۷ ساله نیازمند ۲۰ میلیون تومان

محمدطاها ۷ ساله است و با کم شنوایی مادرزادی به دنیا آمده است.
او طبق نتیجه شنوایی سنجی، از ناحیه گوش راست کم شنواست و احتیاج به سمعک دارد تا امسال که وارد مدرسه شده، در زمینه شنیدن و درک مفاهیم درسی دچار مشکل نشود. او همچنین بینایی سنجی شده و به تجویز چشم پزشک نیاز به عینک دارد.
برادر ۸ ساله محمدطاها، امیرعلی نیز از اختلال شنیداری رنج می‌برد که در حال حاضر بدون نیاز به وسیله کمکی شنوایی، با جلسات شنوایی سنجی در حال درمان و پایش است. امیرعلی نیز به تجویز چشم پزشک متخصص لازم است از عینک استفاده کند تا در دروس خود به مشکل برنخورد.
این خانواده دو فرزند کوچکتر ۴ و یک ساله نیز دارد که در معاینات شنوایی سنجی و بینایی سنجی سالم ارزیابی شده‌اند.
پدر و مادر کودکان هر دو در زمان معرفی به مهرآفرین، مصرف کننده شیشه و هروئین بودند که پس از پذیرش در مهرآفرین با تلاش‌های مددکاری اقدام به ترک مصرف کردند و در حال حاضر مادر به مدت 1 سال و نیم است که بهبود یافته و پدر نیز یک سال است که قطع مصرف کرده و در مرحله تثبیت است.  
این خانواده در آپارتمانی اجاره‌ای، با متراژ 50 متر در حاشیه تهران زندگی می‌کنند.
پدر خانواده با موتور امرار معاش می‌کند اما او نیز کم‌بیناست و به تشخیص پزشک نیاز به عینک دارد. با توجه به تعداد زیاد فرزندان و هزینه آموزشی و تحصیلی آنها و همچنین مبلغ اجاره منزل، پدر برای  تامین مخارج زندگی با مشکلاتی زیادی مواجه است.
حالا هزینه سمعک و عینک محمدطاها و همچنین هزینه عینک محمدعلی و عینک پدر حدود ۲۰ میلیون تومان برآورد شده که به حمایت شما یاوران عزیز در تٲمین این مبلغ نیازمندیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت