نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این نوزاد دو ماه است که در بیمارستان بستری است/ درمان حلما نیازمند ۲۵ میلیون تومان

این نوزاد دو ماه است که در بیمارستان بستری است/ درمان حلما نیازمند ۲۵ میلیون تومان

وضعیت کمپین

250000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
250000000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=25000000 - $amount_help=25000000 - $percent=1 -

100 %

261

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این نوزاد دو ماه است که در بیمارستان بستری است/ درمان حلما نیازمند ۲۵ میلیون تومان

حلما دو ماه پیش در بیمارستان نمازی شیراز متولد شد. نوزاد زودتر از موعد و نارس به دنیا آمده بود که به علت نارسایی کلیوی از همان بدو تولد در بخش ان آی سی یو بیمارستان بستری شد و تا امروز نیز مرخص نشده است. 
علاوه بر این حلما مانند مادرش مرضیه از ناحیه دو دست دچار معلولیت است. مرضیه با وجود معلولیت در مدت سه ماه گذشته در بیمارستان مشغول مراقبت از فرزند خود بوده و او را لحظه‌ای تنها نگذاشته است.
همسر مرضیه کارگر نانوایی است و خانواده همسر که از ابتدا به دلیل معلولیت مرضیه مخالف این ازدواج بوده‌اند، حالا با تولد بچه معلول این فشارها و زخم زبان‌ها را چند برابر کرده‌اند تا جایی که مرضیه تصمیم به طلاق گرفته است.
او مصمم است از دختر کوچکش به تنهایی مراقبت کند اما فعلا در تٲمین هزینه سنگین درمان حلما و ترخیص او از بیمارستان درمانده است.
هزینه بستری و درمان حلما تا کنون حدود ۲۵ میلیون تومان شده است که خانواده قادر به پرداخت آن نیست. برای تٱمین این مبلغ و حمایت از این مادر و نوزاد چشم انتظار کمک‌های شما عزیزان هستیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت