نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

ماردین برای ادامه تحصیل نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

ماردین برای ادامه تحصیل نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

وضعیت کمپین

170000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
176380000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=17000000 - $amount_help=17638000 - $percent=1.0375294117647 -

104 %

80

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

ماردین برای ادامه تحصیل نیاز به گفتاردرمانی و کاردرمانی دارد

ماردین پسربچه کرمانشاهی، ۱۳ سال دارد و محصل پایه ششم استثنایی است. ماردین که تنها فرزند پدر و مادرش است، با معلولیت جسمی حرکتی(اختلال سی پی) به دنیا آمد.
او علاوه بر نابینایی از ناحیه چشم چپ، در حرف زدن و حرکت نیز مشکلاتی دارد.
مادر ماردین دو سال پیش به علت مشکلات ناشی از بیماری ماردین، و این واقعیت که همسرش از عهده مخارج درمان کودک برنمی‌آمد، شوهر و فرزندش را ترک کرد و طلاق گرفت.
پدر و پسر معلول حالا دو سال است که با یکدیگر تنها مانده‌اند. باقی، پدر ماردین که قبلا بنای ساختمانی بوده، حالا به علت پرستاری و مراقبت از فرزندش خانه‌نشین و بیکار شده است. آنها مستٱجرند و هزینه زندگی‌شان از طریق یارانه دولتی و کمک هزینه معیشتی بهزیستی به سختی می‌گذرد.
  ماردین برای ادامه تحصیل و برای این که قادر به حرف زدن، راه رفتن و انجام برخی کارهای شخصی باشد نیاز به کاردرمانی و گفتاردرمانی منظم دارد. هزینه یک سال کاردرمانی و گفتاردرمانی ماردین ۱۷ میلیون تومان برآورد شده است که از یاوران پر مهر خود تقاضای همراهی داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده ماردین چه شد؟