نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این کودک نارس متولد شده است

این کودک نارس متولد شده است

وضعیت کمپین

120000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
121350000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=12000000 - $amount_help=12135000 - $percent=1.01125 -

102 %

74

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این کودک نارس متولد شده است

امیرعباس ۱۰ ماه دارد و نارس به دنیا آمده است. وزن او در هنگام تولد یک کیلو و ۶۰۰ گرم بود و به علت تولد زودتر از موعد، چشم‌های او به طور کامل تشکیل نشده است.
امیرعباس علاوه بر نابیتایی، مشکلات دیگری نیز دارد: او بسیار ضعیف و کوچک است؛ دریچه قلب او باز است؛ از تورم فتق رنج می‌برد، به ضعف عضلات و مهره‌های گردن مبتلاست و همچنین مشکلات گوارشی دارد.
امیرعباس تنها فرزند خانواده‌ای است که در یکی از روستاهای شمال خراسان زندگی می‌کند.
پدر امیرعباس به صورت فصلی در کارخانه نیشکر کار می‌کند و در بقیه فصول هم به کارگری در ساختمان‌ها یا حمل بار مشغول است. آنها مستاجر هستند و پدر از عهده مخارج درمان کودک برنمی‌آید.
به گفته پزشک، فتق امیرعباس باید هرچه زودتر مورد جراحی قرار بگیرد. همچنین به علت مشکلات رشد و مسائل گوارشی او باید شیرخشک خاصی مصرف کند که قیمت بالایی دارد و برای تقویت عضلات و مهره‌های گردنش نیز باید فیزیوتراپی شود. امیرعباس در سن ۱۰ ماهگی هنوز قادر نیست گردنش را صاف نگه دارد و علت این مشکل ضعف عضلات آن ناحیه است. همچنین پدر و مادرتصمیم دارند امیرعباس را برای درمان چشم‌هایش به تهران بیاورند تا مشخص شود راهی برای به دست آوردن بینایی او وجود دارد یا نه.
هزینه کل این اقدامات  حدود ۱۲ میلیون تومان تخمین زده شده که برای تٲمین این مبلغ، از یاوران عزیز درخواست همراهی داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت