نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

قصه رنج‌های دو برادر/ امیررضا از بیماری کبدی و نوید از سندرم داون رنج می‌بَرَد

قصه رنج‌های دو برادر/ امیررضا از بیماری کبدی و نوید از سندرم داون رنج می‌بَرَد

وضعیت کمپین

150000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
151120000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=15000000 - $amount_help=15112000 - $percent=1.0074666666667 -

101 %

174

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

قصه رنج‌های دو برادر/ امیررضا از بیماری کبدی و نوید از سندرم داون رنج می‌بَرَد

نوید دو ساله و مبتلا به سندرم داون است. او مدتی پیش دچار تشنج و در بیمارستان بستری شد. نوید همچنین از کم‌کاری تیروئید رنج می‌برد که باید به طور مداوم دارو مصرف کنید.
این کودک به تجویز پزشک شیرخشک بتا مصرف می‌کند و برای راه رفتن نیاز به جلسات منظم کاردرمانی دارد که به دلیل ناتوانی مالی خانواده تا به حال انجام نشده است.
امیررضا برادر ۱۴ ساله نوید هم مبتلا به نارسایی کبد است.
بیماری این نوجوان در ظاهر نزار و پوست زرد بدنش کاملا هویداست. مادر امیررضا که قبلا برادر خود را به علت مشکلات کبدی و آب آوردن کبد از دست داده، به شدت نگران وضعیت فرزند خود است اما به علت ناتوانی از تامین هزینه‌های درمان، تا به حال نتوانسته اقدام جدی‌ای جهت درمان او انجام دهد. 
پدر خانواده نیز مبتلا به عفونت مغز استخوان است که سابقه دو عمل جراحی در ناحیه پا و یک جراحی در ناحیه دست دارد. اکنون بیماری دست و کمر او را درگیر کرده و نیازمند ادامه درمان است. این مرد جوان که در گذشته مغازه‌ای اجاره کرده و کسب و کار جگرکی راه انداخته بود اکنون به علت پیشرفت بیماری و عدم تایید کارت سلامت، مغازه را تحویل داده و در منزل به بسته‌بندی حبوبات اشتغال دارد. 
فاطمه مادر این دو کودک از طریق نظافت منازل و پاک کردن سبزی، مخارج خانواده را تٲمین می‌کند. درآمد ناچیز او و همسرش صرف خورد و خوراک و اجاره بهای منزل می‌شود و پولی برای درمان دو کودک بیمار باقی نمی‌ماند.
بر اساس مدارک پزشکی امیررضا و نوید، درمان این دو کودک حدود 15 میلیون تومان هزینه دارد که برای تٲمین این مبلغ از یاوران پرمهر خود طلب یاری داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت