نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

برای رنج‌های علی‌اصغرِ ۶ ماهه

برای رنج‌های علی‌اصغرِ ۶ ماهه

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
144114090
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=14411409 - $percent=1.4411409 -

145 %

79

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

برای رنج‌های علی‌اصغرِ ۶ ماهه

علی اصغر کودک ۶ ماهه کرمانی با بیماری مادرزادی قلب متولد شد. او زمانی که فقط چند روز از تولدش می‌گذشت تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت.
بعد از این عمل پزشکان متوجه شدند که ریه نوزاد نیز در اثر مشکلات قلبی دچار آسیب شده ودر ۴۰ روزگی جراحی ریه بر روی او انجام شد.
اما این تازه آغاز روند بیماری علی‌اصغر و شروع درد و رنج این کودک بود. وقتی او 5 ماهه بود پزشک متوجه بزرگ شدن سر نوزاد بیش از حد طبیعی شد. آزمایش‌ها نشان داد دور جمجمه علی‌اصغر آب جمع شده و پزشک به ناچار در سر کودک شنت قرار داد. در عین حال پیش‌بینی کرد که این عارضه ممکن است باعث انحراف در بینایی کودک شود.
حالا پس از مدت کوتاهی علی‌اصغر دچار انحراف چشم شده و باید ماهی یک بار برای درمان به چشم‌پزشک مراجعه کند. 
هزینه این درمان‌های مکرر و هر بار رفت و آمد به شهر، برای والدین جوان علی‌اصغر دشواراست. 
پدر او کارگر فصلی است که با توجه به محدودیت‌های ناشی از کرونا امکان انجام کار هر روزه را ندارد. مادربزرگ پدری که با این خانواده زندگی می‌کند از طریق کارگری در منازل به تامین مخارج کمک می‌کرد اما مدتی است که چشم مادر بزرگ هم آسیب دیده و توان کار کردن را از او سلب کرده است.
مبلغ لازم برای درمان علی‌اصغر و رفع تعدادی از مشکلات این خانواده را حدود 10 میلیون تومان تخمین زده‌ایم. از یاوران پر مهر خود تقاضای همراهی داریم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت