نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

دست این پسربچه در اثر سوختگی حرکت نمی‌کند/ محمد مهدی باید فیزیوتراپی و جراحی شود

دست این پسربچه در اثر سوختگی حرکت نمی‌کند/ محمد مهدی باید فیزیوتراپی و جراحی شود

وضعیت کمپین

150000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
150001570
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=15000000 - $amount_help=15000157 - $percent=1.0000104666667 -

101 %

105

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

دست این پسربچه در اثر سوختگی حرکت نمی‌کند/ محمد مهدی باید فیزیوتراپی و جراحی شود

محمد مهدی هشت سالش است و مدتی پیش، در اثر واژگون شدن کتری آب جوش روی بدنش دچار سوختگی شد. 
در این سانحه، بخش‌هایی از سینه، شکم و هر دو دست محمد مهدی دچار آسیب شد تا جایی که حالا بعد از گذشت یک سال و تحمل درد و رنج فراوان، دست‌های این کودک دچار گوشت اضافی شده و برای خم کردن دست از آرنج مشکل دارد.
به گفته پزشک محمد مهدی به کاردرمانی و پس آن در صورت تشخیص پزشک، به عمل جراحی نیاز دارد.
خانواده محمد مهدی از نظر مالی و معیشتی مشکلات زیادی دارد. مادرش ۳۷ ساله و مبتلا به سرطان پستان است. سینه مادر قبلا طی عمل جراحی تخلیه شده و اکنون در حال ایمن درمانی است. درمان مادر به قدری هزینه‌بر است که پدر، تمام درآمد خود را که از طریق کارگری به دست می‌آورد، خرج درمان همسرش می‌کند.  
این خانواده اهل یکی روستاهای استان فارس است و بجز محمد مهدی دو فرزند دیگر نیز دارد. منزل آنها فاقد امکانات ضروری از قبیل آبگرمکن و بخاری است. بچه‌ها به علت فقر مالی از تغذیه مناسبی برخوردار نیستند و درآمد کارگری پدر، کفاف مخارج درمان همسر و فرزندش را نمی‌دهد.
برای درمان عوارض سوختگی در بدن محمد مهدی و کمک هزینه درمان مادر نیاز به مبلغ 15 میلیون تومان داریم که از یاوران همیشگی مهرآفرین تقاضای همراهی می‌کنیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت