نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

برای قلب کوچک فاطمه زهرا/ این دختر ۸ ساله نیاز به جراحی دارد

برای قلب کوچک فاطمه زهرا/ این دختر ۸ ساله نیاز به جراحی دارد

وضعیت کمپین

80000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
82300000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=8000000 - $amount_help=8230000 - $percent=1.02875 -

103 %

41

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

برای قلب کوچک فاطمه زهرا/ این دختر ۸ ساله نیاز به جراحی دارد

فاطمه زهرا هشت ساله است و مبتلا به بیماری مادرزادی قلبی. این دخترک اهل یکی از روستاهای گرگان است و همراه مادر، پدر و خواهرش در یک واحد آپارتمان اقساطی در ملک پدربزرگش زندگی می‌کند.
پزشک به تازگی در قلب فاطمه زهرا فنر کار گذاشته که عوارض و مشکلات گوارشی زیادی برای کودک ایجاد کرده و باید در بیمارستان شهید رجایی تهران بستری شده و فنر از بدنش خارج شود. طبق تشخیص پزشک قلب این دختر هشت ساله برای درمان نیاز به ۴ مرتبه جراحی دارد.
پدر فاطمه زهرا کارگر ساده است که هیچ مهارت و تخصصی ندارد و تا به حال بخشی از وسایل منزلش را برای خرج درمان دخترش فروخته است. او همچنین ۵ میلیون از کمیته امداد وام گرفته‌ که ماهانه اقساط آن را می‌پردازد. این خانواده بابت اقساط منزل نیز بدهکار بانک است و پدر خانواده از بیم مصادره شدن خانه توسط بانک، تصمیم دارد خانه خود را به برادرش بفروشد.
فاطمه زهرا جهت خارج کردن فنر از قلبش و عمل جراحی، باید هرچه زودتر به تهران بیاید. او روز به روز ضعیف‌تر و رنگ‌پریده‌تر می‌شود و مشکلات گوارشی توان غذا خوردن را نیز از این دختر کوچک گرفته‌است. هزینه جراحی قلب این کودک ۲۰ میلیون تومان برآورد شده که از همراهان همیشگی‌مان خواستار کمک و مشارکت در تٲمین این مبلغ هستیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده فاطمه زهرا چه شد؟