نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

برای چشم‌های محمد/ این کودک نزدیک بود بینایی‌اش را از دست بدهد

برای چشم‌های محمد/ این کودک نزدیک بود بینایی‌اش را از دست بدهد

وضعیت کمپین

200000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
145760000
مبلغ جمع آوری شده ریال
54240000
مبلغ باقی مانده ریال

name=20000000 - $amount_help=14576000 - $percent=0.7288 -

73 %

189

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

برای چشم‌های محمد/ این کودک نزدیک بود بینایی‌اش را از دست بدهد

محمد دو سال و نیمه، اهل یکی از روستاهای شیراز است. این پسر کوچک چند ماه پیش به علت حساسیت به نخل و خاک دچار تورم چشم شد و علی رغم هشت روز بستری در بیمارستان بیماری‌اش تشخیص داده نشد.
در نهایت محمد را به علت عفونت شدید چشم به صورت اورژانسی در بیمارستان خلیلی شیراز بستری کردند و هشت بار مورد عمل جراحی قرار دادند.
در این مدت پزشک جراح چندین بار پیشنهاد تخلیه چشم کودک را مطرح کرد اما پدر محمد نپذیرفت.
اکنون صبر و مقاومت پدر نتیجه بخشیده و وضعیت چشم محمد رو به بهبودی است اما او نیاز به مصرف داروی خاصی دارد که گران قیمت و کمیاب است. شربت پسوکونازول که هر بطری آن ۱۰۴ سی سی و قیمت آن بین ۳ تا ۴ میلیون تومان است. محمد تا بهبودی کامل به روزانه ۱۰ سی سی از این شربت، معادل ۴ بطری نیاز دارد. تٲمین هزینه این دارو برای پدر که کارگر زمین‌های کشاورزی است و در این مدت به علت پیگیری درمان محمد، بیکار شده، امکان پذیر نیست.
گفتنی است پدر و مادر محمد نسبت به فرزندان خود بسیار مسئولیت‌پذیر و علاقمند هستند. اکنون که فرزند کوچکشان در بیمارستان شیراز بستری است، مادر همراه فرزند دیگر خود در روستا باقی مانده و پدر همراه محمد به شیراز آمده است. او در این چند ماه یا در بیمارستان کنار پسرش بوده و یا در خانه دوستان و آشنایان اقامت داشته است.
برای تٱمین هزینه داروها و پرداخت مخارج بیمارستان، به مبلغ ۲۰ میلیون تومان نیاز داریم تا محمد کوچولو سلامت چشمش را دوباره به دست آورد و به خانه برگردد. مثل همیشه منتظر یاری شما عزیزان هستیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت