نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

لیانا نمی‌تواند آب و غذا بخورد

لیانا نمی‌تواند آب و غذا بخورد

وضعیت کمپین

120000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
122500000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=12000000 - $amount_help=12250000 - $percent=1.0208333333333 -

103 %

87

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

لیانا نمی‌تواند آب و غذا بخورد

لیانا یک سال دارد و مبتلا به بیماری نادر ژنتیکی CF (فیبروز سیستیک) است.
این دختر کوچولوی اهوازی، تنها فرزند پدر و مادری جوان است که به سختی روزگار می‌گذرانند. مادر لیانا خانه‌دار است و پدرش با وجود داشتن فوق دیپلم معماری، راننده تاکسی است.
بیماری لیانا باعث شده بدن این کودک هیچ غذایی و حتی آب را هم نتواند جذب کند. این موضوع گوارش، کبد و ریه را درگیر می‌کند و برای اینکه معده‌اش بتواند غذا را هضم کند باید مکمل‌های محلول در چربی همراه با غذا بخورد. هزینه هر ۱۰۰عدد از این قرص‌ها یک میلیون تومان است. لیانا درحال حاضر باید با هر وعده غذایی نصف قرص مصرف کند اما زمانی که بزرگتر شد باید در هر وعده یک قرص کامل استفاده کند. 
او همچنین یک داروی دیگر برای تنظیم آنزیم‌های کبدی مصرف می‌کند که هر بسته آن ۶۰۰ هزارتومان قیمت دارد و به دلیل مشکل ریوی باید مرتب در بیمارستان بستری شود.
لیانا همچنین به فیزیوتراپی و شربت آهن و مولتی ویتامین نیز به طور مرتب نیاز دارد. رژیم غذایی لیانا خاص است و نمی تواند مثل کودکان دیگر هر غذایی را بخورد. این بیماری تا آخر عمر همراه لیاناست و باید دارو مصرف کند. برای تٲمین مخارج یک سال درمان این کودک به مبلغ ۱۲ میلیون تومان نیاز داریم. از یاوران پر مهر خود می‌خواهیم ما را در تهیه این مبلغ یاری کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت