نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

پای این پسر کوچک باید هر چه زودتر عمل شود/ عمران برای راه رفتن نیاز به درمان دارد

پای این پسر کوچک باید هر چه زودتر عمل شود/ عمران برای راه رفتن نیاز به درمان دارد

وضعیت کمپین

100000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
102300000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=10000000 - $amount_help=10230000 - $percent=1.023 -

103 %

150

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

پای این پسر کوچک باید هر چه زودتر عمل شود/ عمران برای راه رفتن نیاز به درمان دارد

عمران، پسر بچه دو ساله زاهدانی هنگام تولد دچار آسیب‌دیدگی ناحیه پا شده است. به دنبال زایمان سخت مادر و بی‌مهارتی ماما، مچ پای عمران شکست و باز هم بر اثر بی‌مبالاتی کادر درمان، به حال خود رها شد تا کج جوش بخورد. 
در نتیجه این پسر کوچک از یک سالگی که به راه افتاده، نمی‌تواند مثل بچه‌های دیگر راه برود یا بدود؛ او مدام به زمین می‌افتد و در اثر فشار به مچ پای چپش، دچار درد و ناراحتی می‌شود.
پدر عمران کارگر روزمزد است و درآمد ناچیزی دارد. او همچنین درگیر سومصرف مواد مخدر است. مادر خانه‌دار است و علاوه بر عمران، دو دختر دبستانی دارد. آنها در خانه‌ای استیجاری زندگی می‌کنند و از کمترین امکانات زندگی محروم‌اند. بچه‌ها در اثر تغذیه نامناسب دچار ضعف و سوتغذیه شده‌اند. همین سوتغذیه باعث شده عمران به کمبود وزن و مشکلاتی در روند رشد مبتلا شود.
پزشکان تشخیص داده‌اند پای عمران جهت اصلاح وضعیت استخوانی باید هرچه زودتر عمل شود. برای این عمل سخت لازم است پای کودک در سه مرحله گچ‌گیری شود و پس از پایان سه مرحله، مورد عمل جراحی قرار گیرد. هزینه گچ‌گیری و جراحی ۱۰ میلیون تومان است که پدر توان تهیه آن را ندارد. از مهرآفرینان تقاضامندیم ما را در تٲمین این مبلغ یاری کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت