نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

این کودک کرمانشاهی باید هرچه زودتر عمل شود/ جراحی قلب باز زندگی کیارش را نجات می‌دهد

این کودک کرمانشاهی باید هرچه زودتر عمل شود/ جراحی قلب باز زندگی کیارش را نجات می‌دهد

وضعیت کمپین

200000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
92560000
مبلغ جمع آوری شده ریال
107440000
مبلغ باقی مانده ریال

name=20000000 - $amount_help=9256000 - $percent=0.4628 -

47 %

126

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

این کودک کرمانشاهی باید هرچه زودتر عمل شود/ جراحی قلب باز زندگی کیارش را نجات می‌دهد

کیارش کوچولو، دو سال بیشتر ندارد. او از بدو تولد دچار چسبندگی روده، رفلکس معده و بیمار قلبی-ریوی بوده و به همین دلیل نمی‌تواند مانند یک کودک عادی راحت شیر بخورد، بدود و بازی کند. لب‌های او کبود است و ظاهری رنجور دارد. کیارش از داروهای مختلفی استفاده می‌کند و خانواده با وجود مشکلات مالی معیشتی فراوان، ناچار است علاوه بر مخارج دارو و درمان، برای تغذیه کیارش نیز شیر خشک مخصوص، با قیمت گزاف تهیه کند.
کیارش اهل کرمانشاه است. مادرش مبتلا به لوزه عفونی است و پدر نیز بیماری ریوی دارد. پدر که فاقد تحصیلات است و توانایی چندانی هم برای کار کردن ندارد هرازگاهی از طریق رانندگی پولی به دست می‌آورد. این خانواده مستٱجر است و عمده درآمد پدر صرف کرایه منزل و درمان کیارش می‌شود.
حالا کیارش به تشخیص پزشکش باید در بیمارستان قلب شهید رجائی بستری شود و تحت عمل جراحی قلب باز قرار گیرد. مبلغ مورد نیاز برای جراحی این کودک ۲۰ میلیون است. از یاوران خوبمان تقاضای کمک و همراهی برای جراحی کیارش کوچولو داریم تا این فرزند مهرآفرین نیز بتواند زندگی سالم‌تری را تجربه کند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت