نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

نرجس نمی تواند غذا بخورد

نرجس نمی تواند غذا بخورد

وضعیت کمپین

200000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز ریال
200000000
مبلغ جمع آوری شده ریال
0
مبلغ باقی مانده ریال

name=20000000 - $amount_help=20000000 - $percent=1 -

100 %

160

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

نرجس نمی تواند غذا بخورد

نرجس، دخترک بلوچ، وقتی خیلی کوچک بود پدر و مادرش را در تصادف رانندگی از دست داد. سرپرستی او و برادرش علی اکبر را از همان موقع عمو و زن عمویشان بر عهده گرفتند. نرجس که حالا دانش آموز کلاس دوازدهم است، تمام عمر از ناهنجاری مادرزادی فک رنج برده و حالا دیگر به سختی می تواند غذا بخورد. هربار موقع غذا خوردن درد و ناراحتی زیادی را تحمل می کند و پزشکان تشخیص داده اند که مشکل نرجس تنها با جراحی قابل حل است. جراحی ای که ۲۰ میلیون تومان هزینه دارد و از عهده سرپرستانش برنمی آید.
نرجس در خانه مشترک بی بی رقیه با عروس و پسرش زندگی می کند که فاقد یخچال و لوازم گرمایشی است. بی بی رقیه زن عموی نرجس و همسرش به علت کهولت بیمار و از کار افتاده شده اند و نرجس به علت مشکلاتی که غذا خوردن را برایش سخت کرده، بسیار ضعیف و رنجور شده.
برای تأمین هزینه جراحی نرجس به یاری یاوران مهرآفرین چشم امید داریم. با مشارکت در درمان نرجس کمک کنیم تا این نوجوان زندگی عادی و بدون دردی را تجربه کند و با تمرکز بر روی تحصیلاتش به آینده ای بهتر امید ببندد.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده نرجس چه شد؟

جراحی فک دخترک بلوچ با موفقیت انجام شد

جراحی فک دخترک بلوچ با موفقیت انجام شد

دوشنبه ۱۹,اسفند,۱۳۹۸ | 607 نفر

نرجس که به علت ناهنجاری مادرزادی فک قادر به غذا خوردن نبود با کمک یاوران مه . . .