نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

کمک کنیم قلب رضا به تپیدن ادامه دهد

کمک کنیم قلب رضا به تپیدن ادامه دهد

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10010000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
101 %

71

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

کمک کنیم قلب رضا به تپیدن ادامه دهد


رضای ۱۶ ساله از بدو تولد دچار بیماری قلبی، مشکل گوارشی و عفونت ریه بوده است. با توجه به وخامت بیماری‌اش چندین بار در بیمارستان بستری شده ولی به علت وضعیت مالی خانواده عمل جراحی بر روی او انجام نگرفته است. سال گذشته پزشک تشخیص داد که لازم است عمل جراحی vct روی قلب رضا انجام شود، با این حال مادر رضا از تٲمین هزینه این جراحی ناتوان است.
پدر او چند ماه پیش فوت کرده و مادر با چهار فرزند خود در خانه‌ای فاقد گازکشی و لوله کشی آب و با کمترین امکانات اولیه در شهرستان اسفراین سکونت دارد. دو فرزند دیگر این خانواده مبتلا به بیماری اعصاب و روان هستند که درمان آنها نیز هزینه‌های خود را دارد. مادر به خاطر بیماری رضا رنج و عذاب زیادی را متحمل شده و اکنون نیز امیدوار است با کمک‌های مهرآفرین بتواند به درمان فرزندش ادامه دهد.
برای جراحی قلب رضا و دیگر هزینه های جانبی مبلغ ۱۰ میلیون تومان برآورد شده است. از یاوران پر مهر خویش خواهشمندیم ما را در تٲمین این مبلغ همراهی کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت