نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

جمجمه امیر علی نیاز به جراحی فوری دارد

جمجمه امیر علی نیاز به جراحی فوری دارد

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10000000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
100 %

46

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

جمجمه امیر علی نیاز به جراحی فوری دارد

امیر علی و امیر محمد دوقلوهای یک سال و نیمه، از سیل‌زدگان استان لرستان هستند. در حالی که امیر محمد سالم به دنیا آمده، ریسک بارداری دوقلو نصیب امیر علی شده و استخوان جمجمه این کودک در دوران جنینی زودتر از موعد بسته شده است. امیر علی همچنین با بیماری مادرزادی قلب متولد شده و دو ماه پیش تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت. عمل قلب باز برای جثه نحیف این کودک، عمل سخت و دردناکی بود و حالا درحالی که هنوز دوره نقاهت آن جراحی به طور کامل طی نشده، به تشخیص پزشکان جمجمه کودک هم باید هرچه سریع‌تر جراحی شود. به تعویق افتادن این عمل ممکن است باعث کاهش رشد مغز امیر علی و معلولیت‌های جدی در آینده شود.
خانواده امیر علی وضعیت مالی بسیار بدی دارد. پدر  بیکار است و در اثر تصادف از لگن به پایین پلاتین در پایش تعبیه شده؛ خانه‌شان در اثر سیل تخریب شده و به دلیل نداشتن پول رهن و اجاره، مدتی است که در منزل خاله امیر علی ساکن هستند.
برای جراحی جمجمه امیر علی نیازمند کمک و همراهی یاوران مهرآفرین هستیم. مبلغ 10 میلیون تومان برای درمان امیر علی برآورد شده که از یاوران عزیز خواهشمندیم ما را در تٲمین این مبلغ یاری کنند تا دست در دست هم مانع معلولیت این کودک شویم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت