نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

قلب این کودکِ ۵ ماهه نیاز به جراحی دارد

قلب این کودکِ ۵ ماهه نیاز به جراحی دارد

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10010000
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
101 %

140

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

قلب این کودکِ ۵ ماهه نیاز به جراحی دارد

محمد جواد فقط ۵ ماهش است. او نحیف و رنگ‌پریده است چون با نارسایی قلبی پا به این دنیا گذاشته. محمد جواد در همین مدت کوتاه که از عمرش می‌گذرد، دو بار به صورت اورژانسی در بیمارستان بستری شده و پزشکان بعد از اکو، آنژیو و نوار قلب تشخیص داده‌اند که این کودک باید هرچه سریع‌تر مورد عمل جراحی قرار بگیرد.
او فرزند سوم خانواده‌ایست که پدر در اثر مصرف‌ مواد مخدر ناتوان از کار است و مادر نیز به علت داشتن سه فرزند کوچک از پس تٲمین مخارج خانواده برنمی‌آید. این خانواده به دلیل شرایط اقتصادی بحرانی و اعتیاد پدر، توجه چندانی به درمان کودک پنج ماهه خویش ندارد. آنها در خانه‌ای استیجاری که ودیعه‌اش توسط یک خیر به پدر قرض داده شده زندگی می‌کنند.
در این شرایط وضعیت محمد جواد روز به روز در حال وخیم‌تر شدن است و اگر هرچه زودتر تحت درمان و جراحی قرار نگیرد، قلب کوچکش در مقابل این درد و رنج مدت زیادی دوام نمی‌آورد.
از یاوران پر مهر همیشگی‌مان خواهشمندیم ما را در تٲمین مبلغ ۱۰ میلیون تومان هزینه جراحی محمد جواد همراهی کنند تا بتوانیم زندگی دوباره را به این کودک هدیه کنیم.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده محمد جواد چه شد؟