نمی‌گذاریم   خاموش   شوند /  

نوجوان ۱۶ ساله در آستانه نابینایی

نوجوان ۱۶ ساله در آستانه نابینایی

وضعیت کمپین

10000000
مــــبـــلــغ مـــورد نـیــاز تومان
10023918
مبلغ جمع آوری شده تومان
0
مبلغ باقی مانده تومان
101 %

109

یـاور تــا کنـــون در این کمـــپین شرکـــت کرده اند
همین الان کمک میکنم

نوجوان ۱۶ ساله در آستانه نابینایی

محمد جواد تک فرزندِ پسرِ خانواده‌ای پرجمعیت است. او همراه مادر و پدر و پنج خواهرش در خانه‌ای موروثی همراه دو خانواده دیگر از اقوام زندگی می‌کنند. سهم محمد جواد و خانواده‌اش از این منزل، دو اتاق و یک آشپزخانه است.
محمد جواد ۱۶ ساله از کودکی دچار تومور پیش رونده‌ای در ناحیه صورت است که مدام رشد می‌کند. هرچند او تا به حال سه بار مورد عمل جراحی قرار گرفته، این بار رشد تومور به قدری زیاد است که پزشکان هشدار داده‌اند اگر هرچه زودتر عمل نشود، بینایی‌اش را کامل از دست می‌دهد.
این بیماری همچنین باعث انزوا و گوشه‌گیری محمد جواد شده و به گفته مادرش او حتی برای مدرسه رفتن هم با اکراه پایش را از خانه بیرون می‌گذارد. خانواده محمد جواد از نظر معیشتی وضعیت بسیار سختی دارند. پدر کارگر ساده انبار نفت است و مادر هم با وجود بیماری پوستی، در خانه‌های مردم کار نظافت انجام می‌دهد. یکی از خواهرانش نیز به بیماری اعصاب و روان مبتلاست که بیشتر اوقات در بیمارستان بستری می‌شود.
برای جراحی تومور صورت محمد جواد ۱۰ میلیون تومان هزینه برآورد شده که پرداخت آن خارج از توان خانواده است. از یاوران مهرآفرین خواهشمندیم ما را در تٲمین این مبلغ یاری و همراهی کنند.

پرداخت با سیستم یاوران

ین سیستم جامع به منظور بهینه سازی فعالیت یاوران محترم مهرآفرین طراحی شده است.شما با عضویت در این سیستم می توانید تمام کمک هایی که در بخش های مختلف به مهرآفرین کرده اید را مشاهده کنید و به تمامی اطلاعات پرداخت های خود دسترسی داشته باشید

پرداخت به صورت مهمان

اگر علاقه ای به عضویت و ایجاد پروفایل کاربری در سیستم جامع یاوران مهرآفرین ندارید می توانید به صورت میهمان در این کمپین شرکت کنید

پرداخت

آینده محمدجواد چه شد؟

جراحی محمد جواد موفقیت‌آمیز بود

جراحی محمد جواد موفقیت‌آمیز بود

شنبه ۳۰,شهریور,۱۳۹۸ | 561 نفر

تومور صورت نوجوان ۱۶ ساله با حمایت یاوران مهرآفرین جراحی شد. محمد جواد . . .